OPRAWA ZDJĘĆ

 

Specjalnie z myślą o moich klientach powstał katalog z albumami i fotoalbumami, gdzie mogą Państwo z łatwością je obejrzeć i zamówić podając datę fotografowanej przeze mnie okoliczności (ślub, chrzest czy sesja indywidualna) oraz imię i nazwisko. Resztą zajmę się już ja, tzn. wklejeniem zdjęć i poinformowaniem Was, kiedy wszystko będzie gotowe już do odbioru. Usługa wklejenia zdjęć do albumu tradycyjnego jak i przygotowanie rozkładówek do fotoalbumu jest w cenie.

W KATALOGU ALBUMÓW mają Państwo możliwość wyboru wysokiej jakości albumu tradycyjnego z pośród szerokiej gamy albumów polskich oraz włoskich producentów, jak również możliwość oprawienia swoich zdjęć w nowoczesną formę, jaką jest fotoalbum.

Odwołując się do fotografii ślubnej, domyślnym albumem, o którym mowa w pakietach z mojej oferty ślubnej jest ten oto ALBUM formatu 30×30 cm. Jeżeli proponowany album nie przypada Wam do gustu jest możliwość wyboru innego albumu lub fotoalbumu. Gdy inny album wybrany w sklepie przez Was jest droższy od domyślnego, to różnicę trzeba po prostu dopłacić. Natomiast, jeśli decydujecie się na album domyślny, pozostaje Wam jedynie wybrać kolor okładki i ewentualne inne detale dodatkowe.

Na koniec dodam, że nie zajmuję się handlem albumami, a jedynie oprawą moich fotografii i katalog został stworzony dla ułatwienia wyboru albumu / fotoalbumu i ma być uwieńczeniem mojej pracy jako fotografa.

 

 

Przykładowe rozkładówki do fotoalbumu wykonane przeze mnie.