Fotografia ślubna Lublin - zdjęcia ślubne Świdnik - fotograf na chrzest

Fotograf ślubny Lublin, Świdnik... Lubelskie.

Moje zdjęcia ślubne to zbiór przyciągających wzrok momentów Waszego ślubu.

Fotograf na chrzciny w Lublinie.

Talent do fotografii czyni mój fotoreportaż ślubny i sesje plenerowe zbiorem przyciągających wzrok zdjęć ślubnych. Jako fotograf ślubny uchwycę radość i podniosłość tego pięknego dnia jakim jest dzień Waszych zaślubin i wesela. Natomiast jako fotograf na chrzest zawsze staram się, aby moje zdjęcia z chrztu były dobrą pamiątką dla rodziców oraz samego dziecka, i w przyszłości przypominały mu o tym darze Boga, jakim jest chrzest święty.


Zdjęcia przypominają o tym, co nie podlega władzy słów. […] Natomiast słowa przywołują to, co nigdy nie ujawni się na żadnej fotografii. John Berger


Fotografia ślubna Lublin

Moją specjalnością jest fotoreportaż, czyli bycie tam gdzie powinienem być jako fotograf ślubny, ukazanie na fotografii ukrytego piękna ludzi i miejsc, a także uchwycenie unikalnych i cennych momentów w dniu Waszego ślubu. W takim wydaniu fotografia ślubna w Lublinie oferowana przeze mnie staje się niepowtarzalną opowieścią fotograficzną.

Moje zdjęcia ślubne, weselne to profesjonalna fotografia ślubna. Lublin to stolica Lubelszczyzny i w tym rejonie głównie fotografuję. Zapraszam serdecznie do moich galerii zdjęć, aby poznać dokładniej mój styl fotografowania. Mieszkam w Świdniku, a fotografuję wszędzie tam, gdzie mnie zaprosicie.

Dlaczego głównie zajmuję się fotografią ślubną?

To co mnie pociąga w fotografii ślubnej to to, że jest to fotografia dla ludzi i jest pamiątką dla rodziny. Zdjęcia, które dzięki mnie powstają są przechowywane przez całe pokolenia, a nie wyrzucane z minioną modą. Te zdjęcia są po prostu dla kogoś ważne i mają wartość dla całej rodziny.